Krzysztof Kaczmarek najlepszy na II WTK Seniorów

3 listopada w Brzegu Dolnym został rozegrany Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w Tenisie Stołowym Seniorów. W zmaganiach wzięło udział 46 mężczyzn i 23 kobiety.

W kategorii seniorek wygrała Julia Gurulska z AZS UE Wrocław. Natomiast wśród seniorów największą liczbę punktów (ze stratą jedynie trzech setów) uzyskał Krzysztof Kaczmarek z ULKS Ciechów, który w finale pokonał Grzegorza Rogóża z Top Bolesławca. Trzecie miejsce zajął Michał Walencki (Wolavia Wołów), natomiast tuż za podium uplasował się Jakub Matkowski (Ciechów). Szóstym zawodnikiem w klasyfikacji był Mikołaj Grzębka (Odra Głoska).

Niestety na turnieju zabrakło lidera naszej drużyna Andrzeja Furmana. Andrzej był trenerem reprezentacji na turnieju międzynarodowym na Białorusi, gdzie jego podopieczne pozdobywały medale! Gratulacje dla Andrzeja jak i dla zawodniczek - informują przedstawiciele ULKS Ciechów.

Zwycięzcy w kategorii seniorek i seniorów wywalczyli prawo startu w II GPP Seniorów (Zawiercie 22-24 listopada).