POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Skarby Polonia rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej

Polonia Skarby Środa Śląska fot.: mpr

Żeńska drużyna Skarby Polonia Środa Śląska wznawia treningi i przy tej okazji przypomina o trwającym naborze do drużyny.

O drużynie pisaliśmy w grudniu. Pierwszy trening po świąteczno - noworocznej przerwie odbędzie się już jutro /czwartek/ o godz. 18.15 na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej przy ul. Winogronowej 34.

Wiele noworocznych postanowień dotyczy większej aktywności. Dlatego zapraszamy dziewczyny na nasze treningi. Wiek nie ma znaczenia, w naszej drużynie znajdzie się miejsce dla każdego, kto lubi aktywność fizyczną, ruch i sportowe emocje. Nie szukajcie wymówek, przyjcie na pierwszy trening i oceńcie same czy jest to coś dla was – mówi Ewa Sikora, kierownik drużyny.

Na co mogą liczyć zawodniczki Polonii? Na wykwalifikowaną kadrę trenerską, nowoczesną bazę treningową (profesjonalne boiska oraz basen), opiekę fizjoterapeuty, a także stroje i sprzęt sportowy. Równie ważna jest atmosfera w drużynie i dziewczyny zapewniają, że jest bardzo pozytywna.  

Treningi obywają się dwa razy w tygodniu: wtorek i czwartek o godz. 18.15. W marcu rozpoczną się rozgrywki ligowe, bo drużyna gra w III dolnośląskiej lidze kobiet.

W całym naszym powiecie nie ma innej drużyny dedykowanej stricte kobietom. Dlatego na pytanie czy warto do nas dołączyć? Odpowiem: zdecydowanie tak! Jeśli chodzi o zgranie, zaangażowanie, poświęcenie, ducha drużyny drugiej takiej nie znajdziecie – mówi Marcin Filończyk, trener drużyny.

Polonia Skarby Środa Śląska

eska

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Skarby Polonia rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej

  2020-01-08 21:52:32

  gość: ~EDi

  gdybym był dziewczyna, czułbym się namówiony. Trzymam kciuki za wasze plany!

 • 2020-01-16 16:04:19

  gość: ~dziękuję

  ostatnio dodany post

  Proszę o wsparcie dla chorej na schizorfenie młodej kobiety, wpłać chociaż złotówkę :)
  https://zrzutka.pl/3zyn5n

REKLAMA