Kolejny mecz kontrolny MLKS Polonia

Polonia vs Prochowiczanka fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Trzeci sparing, z siedmiu zaplanowanych na okres przygotowawczy, rozegrała w sobotę drużyna seniorów MLKS Polonia Środa Śląska.

O pierwszym sparingu pisaliśmy tutaj. Tydzień temu nasi zawodnicy pokonali drużynę Rodło Granowice 5:1. Bramki zdobyli wówczas: Grzesiek Szewczyk, Filip Zając, Karol Gagat, Krzysiek Rożek i Mateusz Wójcik.

W ostatnim, sobotnim pojedynku średzinie ulegli Prochowiczance 4:3. Pierwsza połowa zdecydowanie należała go gości, którzy wykorzystali m.in. liczne błędy w obronie i po 45 minutach prowadzili 4:0. W drugiej połowie trener Krzysztof Tabak wymienił pół drużyny i całą połowę rotował zawodnikami, przesuwając ich na różne pozycje. Efekt tych roszad to trzy bramki dla Polonii.

Kolejny mecz kontrolny zaplanowano na 15 lutego (sobota) godz. 12.00. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Moto-Jelcz Oława. Mecz, tak jak wszystkie sparingi, odbędzie się na boisku Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Winogronowej 34 w Środzie Śląskiej.