POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Alarm bombowy w przedszkolu w Malczycach! [AKTUALIZACJA]

Alarm bombowy w Malczycach fot.: echo

Dziś na adres mailowy malczyckiego przedszkola przyszedł list, w którym anonimowa osoba poinformowała o podłożeniu ładunków wybuchowych w placówce.

Nie jest to odosobniony przypadek. Podobne wiadomości zostały dziś wysłane m.in. do przedszkoli w Polkowicach, Kołobrzegu, Przasnyszu czy Mławie.

AKTUALIZACJA godzina 15:28

- Dzisiaj na maila placówki oświatowej położonej na terenie gminy Malczyce wpłynęła wiadomość o podłożeniu ładunku wybuchowego. Na miejsce skierowano policjantów wraz z funkcjonariuszem z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego. Sprawdzono pomieszczenia. Oficjalnej ewakuacji nie przeprowadzono. Powiadomiono Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego - informuje Marta Stefanowska ze średzkiej policji.

Trwają czynności prowadzące do ustalenia sprawcy, który analogiczne wiadomości rozesłał do placówek oświatowych w całej Polsce. Centralne Biuro Śledcze Policji uznało informację za wiadomość o bardzo niskiej wiarygodności.

echo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Alarm bombowy w przedszkolu w Malczycach!

  2021-03-03 13:35:10

  gość: ~Marek

  I ciekawe jak podjechali pod placówke - skoro ani podjadu, ani parkingu... od lat bez zmian.

 • 2021-03-04 05:37:05

  gość: ~Fotograf

  Brakuje mi tutaj zdjęcia z malczyckim Kimem!!

 • 2021-03-05 17:27:34

  gość: ~Malczyce

  ostatnio dodany post

  fajna lektura. Czyżby finał sprawy?
  https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-urzedowe/orzeczenia-sadow/ii-k-707-19-wyrok-sadu-rejonowego-w-srodzie-slaskiej-523196055

REKLAMA