POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Konwent wójtów i burmistrzów Lokalnej Grupy Działania "Szlakiem granitu"

Konwent wójtów i burmistrzów Lokalnej Grupy Działania "Szlakiem Granitu" fot.: mpr

W piątek 26.02.2021 r. w Urzędzie Gminy Kostomłoty odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów Lokalnej Grupy Działania „Szlakiem Granitu”. 

W konwencie udział wzięła Pani Izabela Woronowicz Dyrektor Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Burmistrzowie, Wójtowie gmin tworzących LGD oraz członkowie Zarządu LGD „Szlakiem Granitu”.

Podczas spotkania Pan Krystian Ulbin Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Szlakiem Granitu przedstawił informację na temat realizacji Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność z perspektywą do 2023 roku oraz średni poziom realizacji wszystkich wskaźników produktu, które zostały osiągnięte przez beneficjentów – wnioskodawców poszczególnych konkursów i grantów. Prezes LGD omówił również harmonogram działań w ramach realizowanego przez LGD przedsięwzięcia polegającego na budowie Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu, na którego budowę stowarzyszenie chce pozyskać dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
- Serdecznie dziękuje za możliwość zorganizowania konwentu w Gminie Kostomłoty. Zaproszonym Gościom składam wyrazy wdzięczności za przybycie, konstruktywne rozmowy i możliwość wymiany doświadczeń - mówi Janina Gawlik wójt gminy Kostomłoty.

echo/mpr

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA