POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Gmina Udanin ogłasza konkurs pn. "Konstytucja 3-go Maja oczami dzieci"

Zdjęcie ilustracyjne fot.: echo

Urząd Gminy Udanin poinformował o rozpoczęciu cyklu konkursów dla dzieci i młodzieży.

Z okazji zbliżającej się 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w ustanowionym przez Sejm Roku Konstytucji, wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk
zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy do udziału w konkursie upamiętniającym to wyjątkowe w skali Europy i świata wydarzenie.
 
Ze względu na czas pandemii oraz ograniczone możliwości organizacji patriotycznych apeli czy koncertów obchody tegorocznego święta będą inne - będziemy poszerzać wiedzę, rozwiązywać zadania, recytować wiersze i przygotowywać prace plastyczne. Wszystko po to, by uczcić rok Konstytucji 3 maja, promować wartości patriotyczne, a także pobudzić dumę z przynależności narodowej.
 
Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Udanin i będzie przebiegał kilkuetapowo.
 
W każdej kategorii:
1) Przedszkole i klasa „0”
2) Klasa I-III
3) Klasa IV – VIII
 
Uczestnicy konkursu otrzymają zadania do wykonania. Zadania wraz z opisem będą pojawiać się cyklicznie na naszym profilu społecznościowym Facebook.
 
Zasady są proste:
  • rozwiązuj zadania, dokumentuj rozwiązania i przesyłaj je na adres e-mail: promocja@udanin.pl najpóźniej do dnia 29.04.2021 r.
  • komisja konkursowa oceni każde zadanie przyznając punkty
  • osoby z największą ilością punktów zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i drobne upominki.
 
Zdradzimy, że wśród nagród znajdują się m.in. inteligentne urządzenia np. opaski Smart Band, słuchawki bezprzewodowe, a także gry edukacyjne i bony upominkowe.
 
Konkurs trwa do 29 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastąpi do 6 maja.
 

Gmina Udanin

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA