POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Między Środą Śl. a Ciechowem doszło do zderzenia autobusu z osobówką. Są poszkodowani [aktualizacja]

Koło Ciechowa zderzył się samochód osobowy z autobusem fot.: Echo Średzkie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia doszło 28 kwietnia po godz. 19 na drodze między Środą Śląską a Ciechowem.

Prawdopodobnie doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z autobusem. W wyniku wypadku pojazdy wylądowały w rowach po obu stronach jezdni. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala. Autobusem nie podróżowali pasażerowie.

Na miejscu działania prowadzą trzy zastępy straży pożarnej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i zablokowanym ruchem w tym miejscu. 

Aktualizacja 29.04.2021, godz. 11.55

- Kierująca pojazdem marki VW lat 48 lat, zamieszkała we Wrocławiu jadąc z miejscowości Ciechów w kierunku Środy Śląskiej z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z jezdni na pobocze, a następnie gwałtownie odbiła i zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z jadącym z przeciwka autobusem marki Iveco, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. W wyniku tego zdarzenia sprawczyni oraz kierowca autobusu z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala we Wrocławiu. Oboje trzeźwi. W autobusie nie było pasażerów - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

- Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia - dodaje Stefanowska.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA