POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Policjanci i pracownicy GOPS z Kostomłotów przeprowadzili akcję dla pacjentów Przylądka Nadziei

Pracownicy socjalni i policjanci wsparli Przylądek Nadziei we Wrocławiu fot.: KPP Środa Śląska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Średzcy policjanci oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostomłotach udzielili wsparcia pacjentom Przylądka Nadziei we Wrocławiu.

W ramach projektu socjalnego zebrano dla dzieci chorujących na nowotwory m.in. produkty higieniczne oraz rzeczy kreatywne, które ubarwią i dadzą trochę normalności małym wojownikom podczas pobytu w szpitalu. Koordynatorami projektu byli pracownik socjalny Anna Jaskulska i dzielnicowy z Posterunku Policji w Kostomłotach młodszy aspirant Paweł Rychel. - Projekt miał na celu okazanie wsparcia dzieciom leczącym się na nowotwory. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, oraz woli niesienia pomocy zebrano produkty higieniczne oraz rzeczy kreatywne, które ubarwią i dadzą trochę normalności naszym małym wojownikom podczas pobytu w szpitalu - informuje asp. szt. Marta Stefanowska oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

- Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wspomogły realizację projektu i podarowały wszystkie dary. „Bo w pojedynkę możemy zrobić tak mało, razem możemy zrobić tak wiele.” Jesteście wspaniali! - dziękują pracownicy socjalni GOPS w Kostomłotach.

echo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA