POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Funkcjonariusze zachęcają do rozpoczęcia służby w szeregach średzkiej policji

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

Zawód policjanta to właśnie to, co chcesz robić w życiu? By dowiedzieć się, co zrobić, aby rozpocząć służbę, wystarczy przyjść do średzkiej komendy policji.

Tam zainteresowani otrzymają wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do służby. Przyjęcia są od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30. - Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tysiące złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi - informuje asp. szt. Marta Stefanowska oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Jak dodaje funkcjonariuszka - policjant, to zawód dla ludzi z pasją. - Bardzo wymagający ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa - dodaje rzeczniczka.

Jeśli zastanawiasz się nad swoją zawodową przyszłością, przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej i zapytaj pracowników Zespołu ds. Kadr i Szkolenia o szczegóły rekrutacji. Możesz także zadzwonić pod numer telefonu 47 87 22 209.

echo/KPP Środa Śląska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA