POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Przetarg na remont ulicy Traugutta ogłoszony

Ulica Traugutta w Malczycach fot.: Echo Średzkie

Termin składania ofert mija 28 czerwca 2021 o godzinie 12:00. Następnie niezwłocznie o godzinie 12:15 nastąpi ich otwarcie. 

Przedmiotem inwestycji jest kompleksowa przebudowa ul. Traugutta w Malczycach w zakresie pełnej konstrukcji, nowej nawierzchni jezdni, chodników, poboczy, zjazdów posesyjnych, odwodnienia oraz miejsc postojowych.

W celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu, dla wyhamowania prędkości, powstaną również wyniesione przejścia dla pieszych. W ramach zadania wykonana zostanie również nowa sieć wodociągowa wraz z przyłączami. Mając na uwadze rozwój usług telekomunikacyjnych przewidziano również rozbudowę infrastruktury teletechnicznej umożliwiającej rozwinięcie sieci szybkiego Internetu LTE. 

Zadanie zrealizowane zostanie w większości ze środków przyznanych Gminie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL). Jest to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

echo/Gmina Malczyce

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Przetarg na remont ulicy Traugutta ogłoszony

  2021-06-15 07:34:18

  gość: ~ek

  Nareszcie. Już dawno powinno to być zrobione.

 • 2021-06-15 08:04:06

  gość: ~Szelag

  W końcu jest ogłoszony przetarg na budowę będą konkurencyjne ceny i firmy . A nie jak do tej pory Foremni koledzy Frankowskiego .Dobra zmiana idzie .

 • 2021-06-15 15:13:17

  gość: ~XYZ

  Do tej pory mówiono, że nie można,a tu nagle młody samorządowiec pokazuje,ze jednak można. Nic tylko chwalić i prosić o więcej. Takich ludzi Nam trzeba z doświadczeniem samorządowym, którzy chcą coś zrobić dla mieszkańców, a nie dla siebie. Przecież wszyscy jednakowo będą z tego korzystać. Proszę o zdrowy rozsądek przy urnach wyborczych

 • 2021-06-16 07:06:37

  gość: ~Ktoos

  @~XYZ
  Dokładnie. Ludzie patrzcie że możemy mieć więcej. Możemy mieć pieniądze na wiele inwestycji, których do tej pory nie było. Obudźcie się przy urnach .

 • 2021-06-22 12:11:34

  gość: ~Mieciu

  ostatnio dodany post

  Nasz drogi, ukohany wujt Matyja, tak bardzo działa na zecz gminy że do pużnych godzin wieczornyh w niej pzesiaduje i nasze sprawy naprawia, poprawia to wielki prawy polityk. Pomagaja mu w tym nasi wspaniali lokalni drziałacze, wszyscy wspulnie radza , debarója w użedzie gminy wieczorami. Od pżeszło ponad tygodnia codziennie obserwóje ich cięrzką prace po zamknienciu budynku jestem z nih dómny rze wszystko naprawia popzednikah

REKLAMA