POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Ratusz i wydział spraw lokalowych pomogli niepełnosprawnej seniorce

Nowy chodnik do budynku wielorodzinnego w Środzie Śląskiej fot.: Miasto i Gmina Środa Śląska / FB

Wsparcie Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej polegało na zrobieniu nowego chodnika do posesji przy jednym z budynków w centrum miasta.

Chodnik powstał na gminnym terenie przy budynku wielorodzinnym. Jak informuje gmina, wcześniej znajdował się tam stary beton. Został on skuty, powstała nowa podbudowa i położono nowy chodnik z kostki betonowej. – Nowy chodnik umożliwia bezpieczne dojście do lokalu osobie starszej, która ma problemy z poruszaniem się – wyjaśnia radny Mieczysław Łabatczyk, członek społecznej komisji ds. mieszkaniowych, który brał udział w odbiorze inwestycji 9 lipca.

- Prace wykonała firma Igor Garden z Rzeczycy. O budowę nowego chodnika od lat wnioskowała jedna z mieszkanek budynku - informują za pośrednictwem mediów społecznościowych pracownicy Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

echo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ratusz i wydział spraw lokalowych pomogli niepełnosprawnej seniorce

  2021-07-15 22:48:17

  gość: ~Mieszkaniec

  To wydział spraw lokalowych buduję chodniki a od czego jest wydział inwestycji....panie burmistrzu co z instalacjami gazowymi w budynkach wspólnot mieszksniowych dlaczego nie są robione zabrakło pieniązkow czy chęci a może zabrakło panu odwagi

 • 2021-07-15 23:15:31

  gość: ~Mietek

  Kolejna mega inwestycja burmistrza i komisja z tyłu osób brawo brawo sukces za sukcesem śmiech na sali..... Co z osiedlem na wiejskiej fundamenty niszcczeja... Ale chodnik o długości 10 m jest hahahahaha

 • 2021-07-16 14:46:09

  gość: ~Zibi

  ostatnio dodany post

  Kultura... chodnikowa

REKLAMA