POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Wielki sukces młodych siatkarek z Miękini

Wielki sukces młodych siatkarek z Miękini fot.: UKS Gminy Miękinia

UKS Gminy Miękinia zajął 10. miejsce w Polsce podczas 31. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który odbył się w legendarnym Spodku w Katowicach.

Młode siatkarki w kategorii „trójek” pokazały ogromne serce do gry i walki na najwyższym poziomie, rywalizując z najlepszymi drużynami z całego kraju. Miękinię reprezentowały: Ola Orłowska, Lena Olszewska, Amelia Borowiec, Maja Suchińska, Julia Trelińska.

To jednak nie koniec dobrych wieści! W kategorii singli Diana Zimny wywalczyła 19. miejsce w Polsce, udowadniając, że w Miękini rosną prawdziwe siatkarskie talenty. Za przygotowanie drużyn odpowiadają niezawodni trenerzy Karol Bernatek i Mariusz Zbróg.

Dzięki ich pasji i zaangażowaniu młode zawodniczki mogły zdobywać cenne doświadczenie na tak prestiżowym turnieju, jakim jest finał KINDER Joy of moving, największej imprezy minisiatkówki w Polsce.

echo

REKLAMA