Zwycięstwo Orła Bukówek. Osiem bramek dla gospodarzy

Zawodnicy Orła Bukówek fot.: anbo

W niedzielę na stadionie wiejskim w Bukówku odbył się mecz B-klasowy Orła Bukówek z Odra Słup.

Orzeł Bukówek grał w składzie: Piotr Seredyński, Witold Seredyński, Wojciech Seredyński, Mateusz Sidorowicz, Marcin Cieliński, Piotr Cieliński, Łukasz Cieliński, Wiktor Cieliński, Jacek Cieliński, Ireneusz Włodarczyk i Rafał Wnęk.

Spotkanie okazało się zwycięskie dla zawodników z Bukówka, którzy rozgromili drużynę ze Słupia strzelając jej aż 8 bramek. Strzelcami meczu byli zdecydowanie Jacek i Wiktor Cielińscy, którzy razem dla swojej drużyny zdobyli 6 bramek. W 12, 29 i 34 minucie gole strzelił Jacek Cieliński, a 25, 48 i 80 minuta należała do Wiktora Cielińskiego. Kolejne bramki w 67 minucie strzelił Bartosz Cieślak i w 92 Łukasz Cieliński. - W niedzielnym spotkaniu stwarzaliśmy więcej okazji co widać po strzelonych bramkach - mówi Damian Wilk, zawodnik Orła Bukówek. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla gospodarzy.