11 kolejka szczęśliwa dla naszych siatkarzy [foto/film]

11 kolejka szczęśliwa dla naszych siatkarzy fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Zdecydowane zwycięstwo odniósł LZS Średzianin Środa Śląska w pierwszym w tym roku pojedynku rozegranym na własnym parkiecie.

Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół AKS Strzegom, zajmujący przed tym spotkaniem 8 miejsce w tabeli.

Dwa pierwsze sety to zdecydowana przewaga naszych zawodników (25:21 i 25:16). Niewielkie trudności pojawiły się pod koniec trzeciego seta. Strzegomianie doprowadzili do remisu, po którym objęli nawet jednopunktową przewagę. Ostatecznie wynik tego seta to 27:25, a całego meczu 3:0.

– W meczu ze Strzegomiem trener dał szanse wystąpić czternastu zawodnikom. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z 3 punktów wywalczonych na własnym parkiecie. Sobotni mecz pokazał, że nasza praca na treningach przynosi zamierzone efekty, a zespół z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Cieszymy się, że w końcówce treciego seta potrafiliśmy zachować zimną krew i ostatecznie przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę – podsumował spotkanie Kacper Szymula, kapitan zespołu.

Po tej kolejce nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli. Kolejny pojedynek to mecz wyjazdowy z ZTS Ząbkowice Śląskie.