POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Kolejne zwycięstwo siatkarzy. Mecz dedykowali kontuzjowanemu koledze Konradowi

LZS Średzianin fot.: mpr

Dobra passa nie opuszcza LZS Średzianin Środa Śląska. Dzisiaj w Ząbkowicach Śląskich pokonali tamtejszą drużynę 3:0 (25:18, 25:14, 25:22). 

Nasi zawodnicy przystępowali do meczu z pozycji wicelidera. Przeciwnicy zajmowali w tabeli miejsce 10, ostatnie.

- Pojedynek z Ząbkowicami to pełna dominacja naszego zespołu i to w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Choć nie obyło się bez naszych błędów na początku meczu, to dobra gra w bloku i na zagrywce oraz skuteczne wyprowadzane kontry, pozwoliły nam wygrać go bez straty seta. Po raz kolejny pokazali się zmiennicy, którzy zagrali od połowy drugiego seta. Chłopaki pokazali charakter wygrywając końcówkę trzeciego seta i udowodnili, że są gotowi w każdym momencie pomóc drużynie - mówi Marek Wojcieszek, nasz atakujący.

Skład zespołu: Borkowski, Wojcieszek, Kindel, Kołecki, Szymula, Greś, Jagielski(L), Orczyk(L), Stachowiak, Rzeszuto, Dziedzina, Polański oraz Bartula.

Od wtorku drużyna rozpoczyna przygotowania do kolejnego meczu. Tym razem zagra u siebie, a jej przeciwnikiem będzie Olimp Oborniki Śląskie. Mecz na pewno nie będzie należał do łatwych, lecz zawodnicy zapewniają, że zrobią wszystko, aby wygrać i utrzymać bezpieczną przewagę punktową w tabeli.

Już teraz zapraszamy na ten pojedynek: 1 lutego, godz. 17.00, sala sportowa SP w Środzie Śląskiej, ul. Górna 6.

eska

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

REKLAMA