POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

13. kolejka pechowa dla LZS Średzianin [foto/film]

LZS Średzianin vs Olimp Oborniki fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Sobotnia przegrana z drużyną Olimp Oborniki Śląskie (do 19, 18 i 22) przerwała serię pięciu kolejnych zwycięstw naszej koszykarskiej drużyny LZS Średzianin Środa Śląska. 

Pojedynek powinien być wyrównany, bo drużyny zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli. Jednak to goście dominowali na boisku przy u. Górnej w Środzie Śląskiej. 
 
Spotkanie z drużyną z Obornik okazało się dla nas kubłem zimnej wody. Nasza gra nie funkcjonowała tak, jakbyś sobie tego życzyli. Drużyna gości przyjechała bardzo zmotywowana, co w połączeniu z naszą nie najlepszą dyspozycją sprawiło, że zdecydowanie przegraliśmy sobotnie spotkanie. Nie zwieszamy jednak głów. Przed nami tydzień treningów, podczas których postaramy się wyeliminować błędy z sobotniego meczu, tak aby wynik w następnej kolejce był już zupełnie inny – mówi Kacper Szymula, kapitan zespołu. 
 
Kolejnym przeciwnikiem Średzianina będzie drużyna z Wilczyc, która sprawiła już w tym sezonie niespodziankę. Dlatego zawodnicy postarają się podejść do meczu maksymalnie skoncentrowani. 
 
Korzystając z okazji, zawodnicy dziękują licznie przybyłym kibicom i zapraszają na kolejny pojedynek na własnym boisku. Przypominamy, że do zakończania rundy pozostało jeszcze 5 kolejek. 
 

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA