POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

LZS Średzianin znów na ścieżce zwycięstw

Zdjęcie ilustracyjne fot.: emka

Takie wieści lubimy. LZS Średzianin Środa Śląska pokonał w sobotę na wyjeździe drużynę z Wilczyc 3:1 (25:16, 25:17, 23:25 i 25:19)

Po ostatniej, domowej porażce chcieliśmy wrócić na ścieżkę zwycięstw. W sobotnim meczu ważniejsze od taktyki i umiejętności przeciwnika była nasza skuteczna gra, w której wywieraliśmy presję zagrywką i kontrolowaliśmy akcje na siatce. Dobre przyjęcie umożliwiało kombinacyjne granie, a liczba podbitych piłek w obronie w znaczny sposób zwiększyła możliwość wyprowadzania kontrataków – komentuje mecz Marcin Bartula.

Skład zespołu w meczu z Wilczycami: Ostrowski, Wojcieszek, Kindel, Stachowiak, Nawrocki, Szymula, Orczyk (libero), Jagielski (libero), Polański oraz Borkowski. Trener: Rafał Jarząbski

Za dwa tygodnie nasza druzyna zmierzymy się z liderem tj. zespołem z Jelcza-Laskowic. Spotkanie to praktycznie rozstrzygnie losy ligowego mistrzostwa. – Tylko zwycięstwo pozwoli nam liczyć na dogonienie przeciwników w ligowej tabeli, dlatego podchodzimy do meczu maksymalnie skoncentrowani. Wierzymy, że dobrze przepracowane dwa tygodnie pomogą nam przygotować bardzo dobrą dyspozycję meczową i w konsekwencji odnieść to cenne ligowe zwycięstwo – mówi Kacper Szymula, kapitan zespołu.

Mecz odbedzie się w Jelczu 22 lutego o godz. 18.00. Trzymanie kciuków wskazane.

 

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA