POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

ULKS Ciechów znów zwycięski [foto/film]

ULKS Marten Ciechów vs AZS Zielona Góra fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Zapowiadali walkę oraz sportowe emocje i tak było. ULKS Marten Ciechów pokonał dzisiaj u siebie drużynę AZS Uniwersytet Zielona Góra 7:3.

Przypomnijmy, w walce o baraże do I ligi, biorą udział cztery najlepsze zespoły z II ligi, co oznacza 6 pojedynków (mecz i rewanż). W pierwszym starciu nasza drużyna uległa Wolbromkowi. Dzisiaj zawodnicy znowu wrócili na ścieżkę zwycięstw. Wynik meczu to 7:3 i można nazwać go sensacyjnym, bo drużyna gości była wyżej notowana.

- Mecz od początku szedł po naszej myśli, po czterech grach singlowych prowadziliśmy już 4:0. Każdy z drużyny dorzucił po cennym punkcie. Dzięki tej wygranej do lidera tracimy tylko 1 punkt i ciągle liczymy się w walce o baraże - podsumował spotkanie Mariusz Kurowski, kierownik drużyny. 

- ULKS zrewanżował się drużynie z Zielonej  Góry za porażkę z rundy zasadniczej. Przeciwnicy wystąpili w jeszcze mocniejszym składzie niż podczas ostatniego meczu, a mimo to przegrali. Brawo dla kolegów z drużyny za rewelacyjną grę - dodaje Jacek Błaszkiewicz.
 
Punkty dla ULKS zdobyli:
- Andrzej Furman - 2,5 pkt. 
- Paweł Furman - 2,5 pkt.
- Jakub Matkowski - 1 pkt. 
- Arkadiusz Bochowicz - 1 pkt.
 
Kolejny mecz ciechowianie zagrają na wyjeździe 29 lutego z ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA.
 

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA