POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Zrób laurkę dla mamy lub taty i wygraj nagrodę

Zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Gminny Ośrodek Kultury w Kostomłotach zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Laurka na Dzień Matki i Ojca”.  

Konkurs jest organizowany zdalnie. Oznacza to, że zrobioną laurkę należy sfotografować i do 20 maja wysłać na adres: gokkostomloty25@op.pl.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z gminy Kostomłoty. Swoje rysunki muszą one wykonać samodzielnie, w dowolnym formacie i w technice: rysunek, malarstwo, grafika, wycinanka, kolaż. Dopuszcza się też mieszanie tych technik.

Prace oceni komisja powołana przez organizatora, biorąc pod uwagę: zgodność tematyki i techniki pracy, pomysłowość, ogólny wyraz artystyczny oraz estetykę pracy. Najlepsze trzy w każdej kategorii wiekowej (!) zdobędą nagrody, które będą czekać na odbiór w ośrodku kultury.

Tym konkursem chcemy zachęcić i zainspirować dzieci do rozwijania swoich  plastycznych umiejętności  To też forma promocji aktywności twórczej dzieci, bo  prace będą publikowane m.in. w internecie – informują pracownicy GOK-u w Kostomłotach.

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA