POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Poszukiwane punkty sprzedaży produktów lokalnych

Produkty lokalne KŁO fot.: mpr

LGD Kraina Łęgów Odrzańskich szuka podmiotów zainteresowanych sprzedażą produktów lokalnych. Prowadzisz sklep lub pensjonat? To oferta dla ciebie.

LGD szuka 10 punktów sprzedażowych i dystrybucyjnych na terenie Krainy Łęgów Odrzańskich. Z naszego powiatu należą do niej gminy: Malczyce, Środa Śląska, Miękinia.
Stowarzyszeniu zależy na znalezieniu miejsc, które będą gwarantować jak najszersze pozytywne oddziaływanie na wzmocnienie marki Krainy Łęgów Odrzańskich. Do współpracy zaprasza więc podmioty różnych kategorii i wielkości, w tym:
  1. warzywniaki
  2. lokalne sklepy, w tym delikatesy
  3. restauracje
  4. hotele, pensjonaty i inne miejsca noclegowe
  5. miejsca usług turystycznych
  6. podmioty zajmujące się mobilną sprzedażą
  7. jarmark/strefa KŁO w ramach lokalnych, regionalnych wydarzeń o charakterze cyklicznym.
Wśród produktów lokalnych KŁO są produkty spożywcze m.in. soki i przetwory Owoce Lutyni i Maciejowy Sad, wina z Winnic Jaworek, piwa Pan Szyszka, czy też miody z Pasieki Leśnika, a także wyroby rękodzielnicze i rzemieśliczne. Przy czym oferta ta cały czas jest rozwijana. 
 
Chęć poprowadzenia punktu należy zgłosić do 30 maja br., wypełniając specjalny formularz i przesyłając go na adres: lgdodra@op.pl. Więcej informacji m.in. kryteria oceny oraz wymienione korzyści dla punktów sprzedaży dostępne są na stronie LGD.
 

eska/mpr

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA