POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Średzcy siatkarze odebrali medale za miniony sezon

Średzcy siatkarze brązowawymi medalistami fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

LZS "Średzianin" Środa Śląska zakończył rozgrywki dolnośląskiej 3. ligi na III miejscu. Wczoraj drużyna odebrała puchar i medale.

Wyróżnienia wręczyli przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, Gminy Środa Śląska oraz Rady Miejsko-Gminnej Zrzeszenia LZS. – Ktokolwiek gra w na poziomie ligowym, szczególnie wyższych klas, reprezentuje nie tylko klub, siebie, swój talent i myśl trenerską, ale też nasze miasto i gminę. Herby na waszych koszulkach oznaczają, że się identyfikujecie z naszym samorządem, a to jest dla nas ważne i radosne. Jesteście w rodzinie LZS-ów, a dla nas aktywność, rekreacja, rozgrywki sportowe i sportowe sukcesy to jest to, co chcielibyśmy wspierać – mówił burmistrz miasta Adam Ruciński.

III miejsce w minionym sezonie to najlepszy wynik w historii klubu. Niemniej w niedawno udzielonym nam wywiadzie trener Średzianina Rafał Jarząbski zdradził, że plany na kolejny sezon są ambitne. – Postaramy się zbudować na tyle silny zespół na ile będziemy mogli i chcielibyśmy zrobić krok do przodu w porównaniu z poprzednim sezonem. Po trzecim miejscu w tamtym sezonie, myślę, że naszym planem minimum będzie drugie miejsce i wyjazd na baraże o wejście do 2 ligi mężczyzn – zapewniał naszych czytelników.

Dla kibiców ten plan oznacza, z jednej strony, dużo sportowych emocji, a z drugiej - konieczność wspierania i dopingowania swojej drużyny.

eska

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

  • Średzcy siatkarze odebrali medale za miniony sezon

    2020-07-13 22:35:36

    gość: ~pytek

    ostatnio dodany post

    No ale komu oni odebrali te medale?

REKLAMA