POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Pożegnanie zasłużonych pracowników

Wspierały gminę ponad 40 lat fot.: UG Udanin

Barbara Zemla i Barbara Mazur po ponad 40 latach pracy w Urzędzie Gminy Udanin przeszły na zasłużoną emeryturę.

29 lipca obie panie pożegnały się ze współpracownikami i podziękowały im za lata spędzone w Urzędzie Gminy Udanin. Oczywiście nie obyło się bez wspomnień i wzruszeń. Odchodzące panie otrzymały wiele ciepłych słów oraz prezentów m.in. kosze upominkowe od wójta i sekretarza gminy. Koleżanki i koledzy przygotowali też fotoksiążkę, w której znalazł się taki wierszyk:

Człowiek w swym życiu etapów ma wiele.
Są narodziny, szkoła, wesele.
A kiedy stanie u bram dorosłości
zaczyna pracę - ku swej radości
Ta praca daje mu satysfakcję...
chociaż nie zawsze szef nasz ma rację
Są chwile miłe, radości i smutki,
człowiek raz duży, raz jest malutki
Lecz wszystko zawsze swój koniec ma
Także i praca nie wiecznie trwa.
Wtedy to człowiek myśli z zachwytem:
nareszcie jestem już EMERYTEM!!!Pani Barbara Mazur posiada 45-letni staż pracy. Początek jej pracy zawodowej, po ukończeniu Technikum Rachunkowości Rolnej w Chojnowie, to zatrudnienie w Kombinacie Państwowych Gospodarstw Rolnych w Udaninie w charakterze magazyniera.1 lipca 1977 roku rozpoczęła pracę na stanowisku instruktora ds. budownictwa wiejskiego w Urzędzie Gminy Udanin. W 1990 roku została kierownikiem referatu gospodarki komunalnej, budownictwa i komunikacji. Następnie pełniła funkcje kierownika referatu rolnictwa, ochrony środowiska gospodarki przestrzennej i infrastruktury technicznej.
Od 30 lat kieruje najbardziej strategicznym referatem Urzędu Gminy Udanin. Jej praca i jej podwładnych ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Gminy Udanin i komfortu życia mieszkańców. Wpływa też na atrakcyjność gminy w oczach potencjalnych nowych mieszkańców i inwestorów.

Pani Barbara Zemla posiada prawie 41-letni staż pracy. Od ponad 40 lat pracuje w Urzędzie Gminy Udanin. Na początku pracy zajmowała się m.in. zagadnieniami melioracji, komunikacji oraz działalności gospodarczej. W ostatnim czasie zajmowała stanowisko inspektora ds. utrzymania dróg i melioracji wodnych. To dzięki jej zaangażowaniu na terenie gminy Udanin wyremontowano wiele dróg zarówno gminnych, jak i powiatowych, co przyniosło wymierne korzyści całej wspólnocie. Miała swój nieoceniony wkład w tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej każdej inwestycji drogowej. Uczestniczyła w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie modernizacji dróg gminnych ze środków pozabudżetowych. Skuteczność tych działań była bardzo wysoka.

mpr

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Pożegnanie zasłużonych pracowników

    2020-08-01 06:03:39

    gość: ~Gghhhh

    ostatnio dodany post

    Widac co stolki robia po 40latach

REKLAMA