POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Dla miłośników wycieczek i rowerów

10.08. - testowanie trasy :) fot.: mpr

Szukasz pomysłu na ciekawą, rodzinną sobotę? Podpowiadamy - 7. Malczycka Wycieczka Rowerowa „Szlakiem Wałów Przeciwpowodziowych".

Organizatorem wycieczki jest Stowarzyszenie Sympatyków Malczyc i Okolic oraz Rada Sołecka Malczyc. To cześć projektu „Aktywne Malczyce, czyli razem w czasie epidemii”. Przejażdzka odbędzie w sobotę 22 sierpnia. Miejsce zbiórki: parking przy Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach ul. Sienkiewicza. Godzina zbiórki - 13.00. Start pierwszej kolumny - 13.30.

Na miłośników jednośladów będzie czekać około 20-kilometrowa trasa: Malczyce - Kwiatkowice - Kawice - Malczyce, z metą zlokalizowaną na przystani kajakowej za malczyckim GOK-iem. 

 – Serdecznie zapraszamy do zapisów na siódmą już edycję wycieczki rowerowej, która tradycyjnie odbędzie się w rodzinnej, letniej atmosferze. Z racji trudnej sytuacji, jaka obecnie panuje zwieńczenie rajdu nie będzie tak huczne jak byśmy sobie tego życzyli, jednak myślę, że nikt nie wróci do domu zawiedziony. Cały czas pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować zarówno samą trasę, jak i warunki całego wydarzenia – informuje Paweł Harom, przedstawiciel współorganizatora wycieczki.

Na wycieczkę można zapisać się w sklepie Prymus przy ul. 1 Maja w Malczycach, a także pod numerem telefonu 696 415 821.

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

REKLAMA