POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Lubisz czytać? Pochwal się tym!

Zdjęcie ilustracyjne fot.: www.pixabay.com

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej znalazła fajny sposób na promocję czytelnictwa podczas wakacji. To konkurs fotograficzny „Zabierz książkę na wakacje”.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu średzkiego, bez ograniczeń wiekowych. W przypadku osoby niepełnoletniej, zdjęcie publikuje rodzic lub opiekun prawny. – Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia z ulubioną książką w okresie wakacji w dowolnym miejscu, tam gdzie „powędrowała” z Tobą na wakacyjny odpoczynek nad morzem, w mieście, w kafejce, w parku, na działce lub w ogrodzie – czytamy w regulaminie konkursu.

Zrobione zdjęcie należy zamieścić na facebook’u biblioteki (w komentarzach pod postem KONKURS FOTOGRAFICZNY). Ilość zdobytych lajków zadecyduje o zdobytych miejscach i nagrodach.

Termin przesyłania i publikowania prac mija 30 sierpnia o godzinie 23:59. Aby  jednak powalczyć o nagrody warto zrobić to jak najwcześniej. W tej chwili, najwięcej lajków ma  zdjęcie Jacka Rosteckiego, który w Chorwacji poznawał tajemnicę „Martwego Sadu”.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału. Więcej informacji na stronie biblioteki.

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA