POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Do Przedmościa wracają Zażynki Wraków

Zażynki Wraków to widowiskowa i emocjonująca impreza fot.: eska

Po dłuższej niż zakładano przerwie wracają Zażynki Wraków. Już w tę sobotę w Przedmościu usłyszymy ryk silników i poczujemy adrenalinę.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Xtreme Środa Śląska. Ostatnia impreza odbyła się w lutym i przyciągnęła blisko 50 ekip i kilkuset kibiców. Ściganie odbyło się na nowym torze na terenie piaskowni i było bardzo widowiskowe. W tym roku będzie to ten sam tor i zmierzy się na nim 36 załóg. Dominować będą trzy teamy: Wrak Race Team Ciechów, Jelenie Wraki i Wrak Team Środa Śląska. Nie oznacza to jednak, że samotni jeźdźcy nie mają szans.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do kibicowania. – To impreza dla całej rodziny. Będzie można pokibicować zawodnikom, porobić ciekawe zdjęcia, posłuchać muzyki i zjeść coś dobrego. Będzie też okazja do dobrego uczynku, bo jak zwykle łączymy ściganie z pomaganiem. Tym razem pomagamy pani Beacie ze Środy Śląskiej – mówi Marcin Pernak wicprezes Xtreme Środa Śląska.

Organizatorzy nie zapomnieli też o wyjątkowej akcji Średzianki Szyją Maseczki i dla wszystkich zaangażowanych w nią pań zaplanowali na godz. 15.00 niespodziankę.

Zapraszamy. Pierwszy wyścig już o godz. 9.00!

eska

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

REKLAMA