POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Gminne Zrzeszenie LZS Kostomłoty realizuje projekt grantowy

Podpisanie umowy w siedzibie stowarzyszenia fot.: LGD "Szlakiem Granitu"

   

GZLZS Kostomłoty reprezentowane przez Pana Leona Barylaka Prezesa Stowarzyszenia i Pana Roberta Janiec Skarbnika Stowarzyszenia w dniu 3 września w Udaninie w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Szlakiem Granitu" w obecności Prezesa Pana Krystiana Ulbin podpisało umowę na realizację zadania polegającego na zagospodarowaniu terenów zielonych poprzez budowę siłowni zewnętrznych w miejscowościach Karczyce i Bogdanów.

Całkowita wartość projektu to 24 870,00 zł. Dofinansowanie wynosi 100%. W ramach zadania zrealizowane zostaną również zajęcia sportowe. Partnerami projektu są OSP Bogdanów oraz Rada Sołecka w Karczycach.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność LSR współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Gmina Kostomłoty

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA