POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Kostomłoty: trwa nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

Do urzędu w Kostomłotach poszukiwana jest osoba na pełen etat na stanowisko do spraw ewidencji ludności i dowodów osobistych.

Miejscem pracy jest oczywiście Urząd Gminy Kostomłoty. Niezbędne wymagania to m.in. obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe magisterskie: prawo, administracja lub wykształcenie wyższe magisterskie i podyplomowe studia w zakresie administracji. Kandydat/ka powinien mieć nieposzlakowaną opinię oraz znajomość przepisów prawa w zakresie ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ewidencji ludności i o dowodach osobistych.

Wśród zakresu zadań na tym stanowisku są m.in.: prowadzenie rejestru mieszkańców, wydawanie dowodów osobistych, czy prowadzenie rejestru wyborców Gminy Kostomłoty.

Do aplikacji kandydaci powinni złożyć m.in. list motywacyjny, życiorys z dokładnym przebiegiem pracy zawodowej, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz kserokopie świadectw pracy. Komplet dokumentów należy złożyć do urzędu do 28 września do godz. 9.

Szczegółowe informacje można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kostomłoty.

echo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • (this post was banned by administrator)

  2020-09-17 11:02:00

  gość: ~Waldek z Osieka

  (this post was banned by administrator)

 • 2020-09-18 11:38:27

  gość: ~Ekonom

  ostatnio dodany post

  @~Waldek z Osieka
  A gazety piszą ,że urzędnmi9ów będą zwalniać ,bo samorządy nie mają pieniędzy.

REKLAMA


REKLAMA