POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Od 14 lat specjalizują się w sprzedaży kamieni ozdobnych

Kamienie do ogrodu oferują szeroki zakres towaru fot.: mpr

Firma „Kamienie do ogrodu” Pani Teresy Płonki prowadzi działalność już od 14 lat i specjalizuje się w sprzedaży kamieni, które zdobią nasze ogrody.

Firma działa nieprzerwanie od 2006 roku, a jej profilem działalności od zawsze były kamienie ozdobne. Z czasem wdrożono również kostkę granitową i betonową. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie kruszywa, żwiry, płyty tarasowe, otoczaki, głazy, donice, jak i wcześniej wspominaną kostkę granitową i betonową.

Jeśli szukają Państwo inspiracji do ogrodu na pewno pomogą Państwu nasze przykładowe ekspozycje przy siedzibie firmy w Źródłach. Powstały one by zaprezentować Państwu nasz asortyment i pomóc wybrać odpowiedni dla siebie materiał – tłumaczy Teresa Płonka, właścicielka firmy „Kamienie do ogrodu”.

Oprócz przykładowych realizacji przedsiębiorstwo oferuje również doradztwo. W pełni wykwalifikowana kadra służy pomocą przy doborze materiału, przeliczeniu potrzebnej ilości i dobraniu odpowiedniej kolorystyki.

Warto zaznaczyć, że jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży firmy TSM-Gnejs. Naszymi partnerami są między innymi Semmerlock, Betard, TSM – informuje Teresa Płonka.

artykuł sponsorowany

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Od 14 lat specjalizują się w sprzedaży kamieni ozdobnych

    2020-09-24 20:02:30

    gość: ~Eee

    ostatnio dodany post

    Kamienie do pierścionków????

REKLAMA