POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Talenty wokalne poszukiwane. Dołącz do zespołu!

Dołącz do Zespołu! fot.: mpr

Dla osób uzdolnionych wokalnie to wielka okazja. 1 i 2 października o godz. 17.00 w Centrum Kultury Alternatywnej odbędą się przesłuchania do Teatru Muzycznego.

Teatr Muzyczny to nowy projekt, którego pomysłodawcą jest Piotr Sapieja. On też - wspólnie z żoną Karoliną Sapieją - prowadzić będzie zajęcia wokalne z uczestnikami tworzonego właśnie zespołu wokalnego. Liczymy przede wszystkim na naszą zdolną młodzież, która stanowić będzie trzon przedsięwzięcia. Nie zamykamy się jednak w tej materii i zapraszamy też osoby starsze, które chciałyby z nami pracować nad tym niezwykłym przedsięwzięciem – informuje Anna Klimczuk – Malczewska, kierownik CeKA.

Przesłuchania, które odbędą się w czwartek i piątek, to pierwszy etap tworzenia teatru. Po nich obędzie się spotkanie organizacyjne, a po nim regularne warsztaty wokalne. W drugim etapie ogłoszony zostanie nabór do grupy tanecznej. Zajęcia prowadzone będą przez choreografa. Kolejnym krokiem będzie połączenie tych dwóch grup i przygotowanie pierwszego wspólnego musicalu. Jego premierę zaplanowano na wrzesień przyszłego roku.

Przesłuchania trwać będą dwa dni. Osoby zainteresowane powinny przygotować jeden utwór, który odśpiewają a capella lub z podkładem muzycznym, który powinny przynieść ze sobą. Przesłuchania odbędą się na sali widowiskowej w Centrum Kultury Alternatywnej.

Zachęcamy do udziału, to okazja zaprezentować i rozwinąć swój talent.

MPR/eska

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Talenty wokalne poszukiwane. Dołącz do zespołu!

    2020-10-16 23:31:41

    gość: ~Med

    ostatnio dodany post

    Zaprosiliście też korono wirusa?

REKLAMA