POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Bike Maraton w Miękini decyzją organizatorów został odwołany

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

To jedna z największych imprez sportowych w naszym regionie. Bike Maraton co roku gromadził w Miękini setki rowerzystów. 

Niestety w tym roku impreza się nie odbędzie. Zazwyczaj odbywała się na wiosnę w kwietniu. Ze względu na pandemię Bike Maraton został przełożony na październik. Miłośnicy jednośladów mieli się zmierzyć 17 i 18 października. W tych dniach miał odbyć się Bike Maraton oraz Szosowy Klasyk Miękinia. Podjęto jednak decyzję o odwołaniu obu tych wydarzeń. - Po wprowadzeniu „żółtej strefy” na terenie całego kraju oraz w związku ze wzrostem zakażeń w powiecie średzkim wójt gminy Miękinia podjął dziś decyzję o odwołaniu wyścigów planowanych w dniach 17-18 października - informują organizatorzy.

- Jest nam bardzo przykro, że tegoroczny Bike Maraton nie dojechały do mety. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za zaufanie, wsparcie i za tegoroczne starty - mimo wyjątkowo niepewnej sytuacji wokół. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie dla tej decyzji oraz cierpliwość w oczekiwaniu na kolejne informacje z naszej strony - czytamy na oficjalnym komunikacie organizatorów.

echo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Bike Maraton w Miękini decyzją organizatorów został odwołany

    2020-10-16 23:33:55

    gość: ~Med

    ostatnio dodany post

    Koronawirus żąłuje

REKLAMA