POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Podsumowujemy piłkarski weekend [17-18.10]

Dla Zielonych Rakoszyce 9. kolejka była szczęśliwa 10. już nie fot.: eska - echosredzkie.pl

W 13. kolejce IV ligi Mechanik Brzezina wysoko uległ liderowi z Bielawy. Odra Malczyce świętowała 6. zwycięstwo w tej rundzie.

Polonia Środa Śląska przegrała z Galakticos i z IV miejsca w tabeli spadła na VII. Pierwszą porażkę ponieśli Zieloni Rakoszyce i Orzeł Bukówek. Piotrowice ciągle niepokonane.

Ze względu na obostrzenia wszystkie mecze odbywały się bez udziału publiczności. Tak przedstawiają się wyniki weekendowych spotkań:

IV liga, grupa: dolnośląska (wschód)

13. kolejka
Bielawianka Bielawa - Mechanik Brzezina 10:0

Klasa okręgowa, grupa: Wrocław

13. kolejka
Odra Malczyce - Strzelinianka Strzelin 2:0         
Polonia Środa Śląska - Galakticos Solna 3:5        

Klasa A, grupa: Wrocław I

10. kolejka
Ambrozja Bogdaszowice - Porcelana Ciechów 14:0     
Zorza Pęgów - LZS Osiek 3:3
Zjednoczeni Polonia II Szczepanów - Pogoń Miękinia 2:1
Zieloni Rakoszyce - Polonia Bielany Wrocławskie 0:1         

Klasa A, grupa: Legnica II

10. kolejka
Wilki Różana - Bazalt Piotrowice 6:2         
Tęcza Kwietno - Kuźnia II Jawor 1:3    
Zjednoczeni Gościsław - Kaczawa II Bieniowice 2:4   

Klasa B, grupa: Wrocław I

10. kolejka
Czarni Białków - Herosi Stary Wołów 3:0    

Klasa B, grupa: Wrocław VII

8. kolejka
Zieloni Wilczkowice -  KS Piotrowice 1:7

Klasa B, grupa Wrocław VIII

9. kolejka
Augustyn Wrocław - Błękitni Chwalimierz 0:3         
Piast Lutynia - Sporting Wrocław 2:0
Pagel Komorniki - Wulkan Ogrodnica 3:3
Orzeł Bukówek - Zjednoczeni Łowęcice 1:6    
Odra Słup - Zorza Wilkszyn 0:4        
Dromex Piersno - Błyskawica Lenartowice 3:6         

klasa B,  grupa Legnica III

9. kolejka
Unia Rosochata - Pogoń Dębice 10:0     
Korona Kawice - Gama Ujazd Górny 3:3     
Cicha Woda Tyniec Legnicki - Orzeł Pichorowicemecz przełożony z powodu złego stanu boiska   
Polgeo Lusina - Polder-a Damianowo 1:5     
Zryw Chełm - Orzeł Konary 1:6     

Klasa C: Środa Śląska

9. kolejka
Odra Rzeczyca - pauza
Solen Zabłoto - Piast Przedmoście 2:2     
Czarni Kulin - Jeziorka Zakrzów 0:3     
Błyskawica II Lenartowice - Iskra Proszków 3:1
Huragan Mrozów - OSP Krzydlina Mała 5:2
Kusy Pogalewo Wielkie - KS Rusko 4:4    

IV liga kobiet, grupa: dolnośląska

4. kolejka
UKS Bierutów - Skarby Polonia Środa Śląska - mecz przeniesiony na 11 listopada

eska - echosredzkie.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Podsumowujemy piłkarski weekend [17-18.10]

    2020-10-19 22:43:20

    gość: ~Kibic

    Brawo Odra!

  • 2020-10-19 22:48:10

    gość: ~Fan

    Polonia gdzie ten awans,wstyd takie miasto,taka kasa ,takie obiekty i potencjał ludzki i kolejny sezon w łeb,coś nie tak w Klubie się dzieje.

  • 2020-10-20 09:21:04

    gość: ~Waldek z Osieka

    no eeeee uuuuhhhmmm k... estem Waldek
    no k.... uratowałem remis Osiekowi, parę h... sendziom i zadziałało !!
    po łacinie władam najlepiej do k...

  • 2020-10-20 20:46:53

    gość: ~kibic

    ostatnio dodany post

    "Gdzie się podziały , tamte chłopaki , gdzie ten Bukówek , gdzie tamten czas"

REKLAMA