POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Piłkarski rozkład jazdy [24-25.10]

Czerwona strefa oznacza mecze bez publiczności fot.: www.pixabay.com

Czerwona strefa i związane z nią obostrzenia wykluczają osobiste kibicowanie swoim ulubionym drużynom. Niemniej zachęcamy do trzymania kciuków.

Sobota 24 października:

Godz.14.00
(kl. A) LKS Ciechów - Kometa Krzelów     

Godz. 15.00
(IV liga) Mechanik Brzezina - Sokół Marcinkowice     
(kl. „O”) Strzelinianka Strzelin - Polonia Środa Śląska     
(kl. A) LZS Osiek - Zjednoczeni Polonia II Szczepanów    

Niedziela 25 października:

Godz. 11.00
(kl. A) Kuźnia II Jawor - Zjednoczeni Gościsław     
(kl. A) Albatros Jaśkowice - Wilki Różana     
(kl. B) KS Piotrowice - WKS II Wierzbice - mecz przeniesiony na 11.11.   
(kl. B) Błękitni Chwalimierz - Błyskawica Lenartowice     
(kl. B) Zorza Wilkszyn - Maślice Wrocław     
(kl. B) Zjednoczeni Łowęcice - Odra Słup     
(kl. B) Wulkan Ogrodnica - Orzeł Bukówek     
(kl. B) Ikar Miłogostowice - Zryw Chełm    
(kl. B) Gama Ujazd Górny - Cicha Woda Tyniec Legnicki                                               (kl. B) Pogoń Dębice - Orzeł Konary

Godz. 13.00
(kl. B) Błękitni Jerzmanowo - Dromex Piersno     

Godz. 14.00
(kl. A) Pogoń Miękinia - Zieloni Rakoszyce - mecz przeniesiony na 22.11. 
(kl. A) Bazalt Piotrowice - Tęcza Kwietno     
(kl. B) Dąb Kuraszków - Czarni Białków
(kl. B) Augustyn Wrocław - Piast Lutynia     
(kl. B) Polder-a Damianowo - Krokus Kwiatkowice     
(kl. B) Orzeł Pichorowice - Polgeo Lusina                                                         
(kl. C) KS Rusko - Odra Rzeczyca       
(kl. C) Iskra Proszków - Huragan Mrozów     
(kl. C) Jeziorka Zakrzów - Błyskawica II Lenartowice     
(kl. C) Solen Zabłoto - Czarni Kulin     

godz. 15.00
(kl. „O”) Barycz Sułów - Odra Malczyce         
(kl. B) Sporting Wrocław - Pagel Komorniki

eska - echosredzkie.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA