POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Konkurs na biblioteczną maskotkę. Masz pomysł?

Celem konkursu jest kształcenie wyobraźni i inwencji twórczej fot.: www.pexels.com

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej dba, aby jej czytelnicy się nie nudzili. Teraz organizuje konkurs na maskotkę placówki.

Jak czytamy w regulaminie przedmiotem konkursu jest zaproponowanie nazwy zwierzęcia, które w wyniku głosowania zostanie biblioteczną maskotką. Nazwa powinna zawierać dwa człony – pierwszy określający gatunek zwierzęcia i drugi z jego imieniem lub pseudonimem. Propozycję należy zmieścić na facebooku biblioteki, w komentarzach pod postem BIBLIOTECZNA MASKOTKA # proponuj i lajkuj.

Co ważne, konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu średzkiego, bez względu na wiek. W przypadku osoby niepełnoletniej, propozycję powinien opublikować rodzic lub opiekun prawny. Nie ma też ograniczeń co do ilości propozycji.

W tej chwili na konkurs zgłoszono ponad 20 nazw, np. Sowa Poczytajka, Miś Kostek, Świnka Halinka, Mróweczka Średzianeczka czy Panda Wanda. Propozycje można zgłaszać do 15 listopada, do godziny 23:59. Pięć propozycji z największą liczbą lajków przejdzie do II etapu konkursu, w którym będzie można głosować już tylko na te konkretne pomysły.

Zwycięzca konkursu może liczyć na ciekawą nagrodę, a także satysfakcję z wkładu w tworzenia niezwyklej maskotki.

W imieniu średzkiej biblioteki zapraszamy do udziału w konkursie, głosowania na przesłane nazwy, a także udostępniania informacji o zabawie. 

eska - echosredzkie.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA