POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Nowa kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Malczyce. Przewodniczącym ponownie Bartłomiej Mróz

Młodzieżowa Rada Gminy Malczyce fot.: echosredzkie.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Kilka lat temu w gminie Malczyce założono Młodzieżową Radę Gminy Malczyce. Niedawno wybrano prezydium na nową kadencję.

30 października w Urzędzie Gminy Malczyce odbyła się sesja MRGM, podczas której młodzi radni wybrali nowe prezydium. - Warto przypomnieć, że kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Malczyce trwa dwa lata, a nowe prezydium wybierane jest co roku. Podczas piątkowych obrad radni zadecydowali, że skład osobowy prezydium nie ulegnie zmianie - informują urzędnicy.

Młodzieżowa rada liczy obecnie jedenastu członków. Na następną kadencję przewodniczącym będzie Bartłomiej Mróz, wiceprzewodniczącymi Maja Głowacka oraz Mikołaj Urban, a sekretarzem Martyna Rabiej. - Na sesji obecny był wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, który pogratulował młodym radnym wyboru i podziękował za chęć poznawania i angażowania się w życie samorządowe naszej gminy - dodają pracownicy gminy.

Warto przypomnieć, że młodzieżową radę powołano w 2017 roku. W pierwszej kadencji było 15 radnych ze szkoły podstawowej, gminazjum oraz liceum. Pierwszą przewodniczącą MRGM była Klaudia Panek.

echo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nowa kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Malczyce. Przewodniczącym ponownie Bartłomiej Mróz

  2020-11-03 18:44:10

  gość: ~Z Malczyc

  No i??? A jakie działania? Jakie zrealizowane projekty??? Kolejny lans "wojta"

 • 2020-11-03 22:21:03

  gość: ~Gghjj

  Niemacie sie czym zajac tylko takimi bzdurami w tej gminie czlowieku komu to potrzebne zajmij sie ludzmi pandemia a nie jakimis kuuuurwa glupotami

 • 2020-11-04 21:57:03

  gość: ~Oko

  ostatnio dodany post

  @~Gghjj
  Podzielam zdanie. Ale jak można zająć się ludźmi jeśli się nie umie zająć własną rodzina. Wójta nie ma w Malczycach od mesiecy. Może niech o tym artykuł napisze i kilkafotek wrzuci

REKLAMA