POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej drogi Brzezinka Średzka - Brzezina

Podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowej fot.: mpr

Dzisiaj tj. 1 grudnia w siedzibie Powiatu Średzkiego podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej.

Wpłynęło aż siedem ofert przetargowych na wykonanie dokumentacji projektowej. Dokumentacja ta dotyczyć będzie przebudowy drogi powiatowej nr 2052D relacji Brzezinka Średzka - Brzezina, do granicy powiatu wraz ze ścieżką rowerową, termin wykonania projektu określony został na koniec września przyszłego roku. Wykona go firma Dra-Bud Inwestycje Paweł Drazny. Umowę podpisano w obecności z-cy wójta gminy Miękinia Gabrieli Gronek-Bednarczyk oraz radnych powiatowych Agnieszki Wiatrzyk i Czesława Kaczmarka - Dziękujemy za współpracę z gminą Miękinia, mamy nadzieję, że jeszcze w tej kadencji samorządu będziemy mogli cieszyć się z pozyskania środków na modernizacje tej drogi i oddanie jej do użytku - komentują Krzysztof Szałankiewicz i Sebastian Burdzy.

- Jest to kolejna wspólna inicjatywa Powiatu Średzkiego i Gminy Miękinia na rzecz mieszkańców. Cieszymy się ze współpracy samorządów. Razem możemy zrobić dużo więcej - dodaje zastępca wójta Gminy Miękinia Gabriela Gronek-Bednarczyk

Firma DRA-BUD przygotowywała już dla Powiatu m.in. projekt dokumentacji na drogę w Udaninie oraz odcinki Udanin - Piekary - Konary i Rakoszyce - Kulin - Cesarzowice. Władze powiatu liczą na tak dobrą współpracę jak dotychczasowa.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA