POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Gmina Udanin otrzymała dofinansowanie na przebudowę boiska w Różanej

Mecz Wilki Różana-Tęcza Kwietno fot.: echo

Gmina złozyła do LGD wniosek o przyznanie pomocy na realizację zadania " Przebudowa boiska sportowego w Różanie wraz z montażem siedzisk".

Decyzją Rady Stowarzyszenia gminie została przyznana dotacja w wysokości 25.000,00 zł, a wniosek zostaje przekazany do dalszej oceny do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Celem operacji jest zaspokojenie potrzeb społecznych i sportowo - rekreacyjnych mieszkańców Gminy Udanin poprzez krzewienie kultury fizycznej i sportu, tworzenie warunków do rozwoju oferty sportowej, służącej aktywizacji społecznej. W ramach przedmiotowego wniosku zostanie przebudowany obiekt infrastruktury sportowo - rekreacyjnej tj. rekultywacja/renowacja płyty boiska oraz zakup i montaż siedzisk.
- Zamierzeniem jest, by wsie na terenie gminy stawały się miejscem atrakcyjnym i przyjaznym do życia, pracy, odpoczynku, zabawy i rekreacji. Po zakończonej przebudowie, we współpracy z lokalnymi podmiotami, zostaną zorganizowane rozgrywki sportowe, na które już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i sympatyków piłki nożnej - informują urzędnicy.

echo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Gmina Udanin otrzymała dofinansowanie na przebudowę boiska w Różanej

    2020-12-19 23:26:57

    gość: ~Zainteresowany

    ostatnio dodany post

    A kiedy Gmina Środa Śląska dostanie dotację na boisko w Ciechowie?

REKLAMA