POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Ciągnikiem wjechał w budynek mieszkalny. Kierowca był pijany

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

37-letni mieszkaniec powiatu średzkiego wjechał ciągnikiem w ścianę budynku mieszkalnego. Mężczyzna miał trzy promile alkoholu we krwi.

Dyżurny średzkiej Policji otrzymał zgłoszenie, według którego kierujący ciągnikiem uderzył w ścianę budynku mieszkalnego. - Skierowani na miejsce funkcjonariusze zobaczyli uszkodzone ogrodzenie posesji oraz ścianę boczną budynku mieszkalnego, a przy niej rozbity ciągnik. Pomimo niebezpiecznej sytuacji nikomu na szczęście nic się nie stało - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

Podczas czynności okazało się, że od mężczyzny czuć było wyraźną woń alkoholu. Okazało się że kierujący ma ponad trzy promile alkoholu w organizmie. - Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy. Kierujący został ukarany mandatem karnym za brak uprawnień do kierowania pojazdami oraz za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Ale to jego najmniejsze zmartwienie. 37-latek musi liczyć się również z konsekwencjami karnymi kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości - dodaje rzeczniczka.

Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

echo/KPP Środa Śląska

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ciągnikiem wjechał w budynek mieszkalny. Kierowca był pijany

    2020-12-15 10:06:36

    gość: ~Z miasta

    ostatnio dodany post

    Nie można podać na jakiej to ulicy.Czy to tajemnica wojskowa? Ha...ha..ha

REKLAMA