POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Nowy radiowóz dla posterunku w Miękini

Przekazanie radiowozu fot.: GM

W poniedziałek przed Posterunkiem Policji w Miękini odbyła się uroczystość przekazania radiowozu.

Wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn przekazał kluczyki do nowego pojazdu na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej podinsp. Dariusza Smolińskiego. Nowy radiowóz marki KIA Ceed wykorzystywany będzie przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Miękini.

- Zakup pojazdu możliwy był dzięki dofinansowaniu przez samorząd lokalny. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Miękini otrzymali również latarki służbowe. Wsparcie w postaci zakupu nowego radiowozu stanowi wyraz dobrej współpracy lokalnego samorządu z policją, realizowanej na wysokim poziomie, która ma wpływ na realne poczucie bezpieczeństwa mieszkańców - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska oficer prasowa średzkiej policji.

- Z radością uczestniczyłem w przekazaniu nowego radiowozu na potrzeby policji w Miękini. Mam nadzieję, że zapewni komfort pracy policjantom i policjantkom w niełatwej codziennej służbie. Zakup samochodu marki Kia został w połowie sfinansowany przez gminę Miękinia - mówi wójt Jan Marian Grzegorczyn i zadeklarował chęć dalszej współpracy oraz wyraził gotowość współfinansowania kolejnego radiowozu na potrzeby Komendy Powiatowej P0olicji w Środzie Śląskiej.

Gmina Miękinia

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA