POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

37-letni mężczyzna przygnieciony przez samochód. Lądował helikopter LPR

Zdjęcie ilustracyjne fot.: echo

02 stycznia, godz. 5:17, Rakoszyce – do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłyneło zgłoszenie o mężczyźnie, który został przygnieciony przez samochód.

Na miejscu okazało się, że poszkodowany nie mógł odpalić swojego samochodu. W związku z tym podniósł go lewarkiem, a następnie wsunął się pod niego. Niestety w pewnym momencie pojazd opadł na ziemię przygniatając znajdującego się pod nim mężczyznę.

Policjanci ustalili, że jest to 37-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Okazało się, że mężczyzna przed zdarzeniem kierował samochodem marki BMW pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu.

Mężczyzna z urazem klatki piersiowej został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. W związku z podejrzeniem kierowania przez 37-latka pojazdem pod wpływem alkoholu pobrano od niego również krew do badań.

- Przypomnijmy, kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności. Natomiast kto nie stosuje się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych podlega karze pozbawienia wolności do lat 5 - informuje asp. szt. Marta Stefanowska

echo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

 • 37-letni mężczyzna przygnieciony przez samochód. Lądował helikopter LPR

  2021-01-06 11:47:24

  gość: ~Anioł Gospodarz Domu

  To się nazywa selekcja naturalna - przecież jak wszem i wobec wiadomo - głupich nie sieją

 • 2021-01-07 01:27:54

  gość: ~ćpun

  i bawara

 • 2021-01-08 19:39:41

  gość: ~antek

  ostatnio dodany post

  "wpłyneło zgłoszenie o mężczyźnie..." - czy w policji aż tak niegramotnych zatrudniają? W tekście roi się od błędów:stylistycznych po interpunkcyjne.

REKLAMA