POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Walentynki z kijkami, czyli nordic walking w Wojnowicach

Rajd walentynkowy nordic walking odbędzie się w Wojnowicach fot.: mpr

Lubisz aktywność fizyczną na świeżym powietrzu i chcesz ciekawie spędzić walentynki z drugą połówką? Rajd nordic walking w Wojnowicach jest dla Ciebie.

14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Na nietypowy pomysł, by spędzić razem czas wpadła Grupa Nakijezapraszamynw oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini. Zamek na wodzie w Wojnowicach, wraz ze swoim kompleksem parkowym to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w powiecie średzkim. To właśnie przy ławeczkach ogrodowych na tyłach parku zbiorą się śmiałkowie, którzy zechcą wziąć udział w marszu na leśnej trasie o długości ok. 10 kilometrów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy pamiętać jednak o zabraniu własnych kijów i odpowiednim stroju. Z racji, że marsz nawiązuje do dnia zakochanych, każdy z uczestników może pojawić się w stroju o tematyce walentynkowej, a najciekawsze przebrania zostaną nagrodzone.

Pamiętać należy oczywiście o zachowaniu zasad związanych z przeciwdziałaniem COVID-19, a więc wymagane jest zachowanie odpowiedniej odległości od pozostałych uczestników. Start w niedzielę 14 lutego o godzinie 9.00.

Szczegóły na plakacie poniżej.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA