POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Dokonał kradzieży na blisko 1200zł. Został zatrzymany przez średzkich policjantów

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Schował kilka flakonów perfum oraz słuchawki o łącznej wartości blisko 1200 złotych do kieszeni kurtki. Nie płacąc za towar minął linię kas.

Został ujęty przez pracownika ochrony sklepu, a następnie zatrzymany przez średzkich policjantów. Odpowie jednak nie tylko za przestępstwo, ale też za wykroczenie, którego dopuścił się dzień wcześniej. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Średzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży towaru o łącznej wartości blisko 1200 złotych. Mężczyznę zauważył pracownik ochrony, który ujął sprawcę, gdy ten przekroczył linię kas nie płacąc za towar. Funkcjonariusze ujawnili w kieszeniach jego kurtki kilka flakonów perfum oraz słuchawki. Nieuszkodzony towar powrócił do dalszej sprzedaży, natomiast mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji.

W trakcie przesłuchania 26-letni mieszkaniec powiatu średzkiego przyznał się do popełnionego przestępstwa. Usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. To jednak nie koniec jego kłopotów. Mężczyzna odpowie bowiem nie tylko za przestępstwo kradzieży, ale również za wykroczenie. Jak się okazało 26-latek dzień wcześniej ukradł z innego sklepu głośniki o wartości 100 złotych. W związku z tym policjanci skierowali przeciwko niemu do sądu wniosek o ukaranie.

echo/Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA