POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Mieszkańcy do końca tygodnia mają czas na wybór projektu nowego skateparku w Miękini

W Miękini powstanie skatepark fot.: Gmina Miękinia

Gmina Miękinia planuje rozpoczęcie realizacji Gminnego Programu Budowy Skateparków. Do piątku mieszkańcy mogą zdecydować, który projekt wybrać. 

Do wyboru są dwa projekty zawierające różne elementy wyposażenia skateparku, który będzie zlokalizowany przy ulicy Sportowej w Miękini, w pobliżu Samorządowego Ośrodka Kultury. - Skate park w Miękini traktujemy trochę jak projekt pilotażowy. Chcielibyśmy zobaczyć, jak się sprawdzi, czy będzie zainteresowanie mieszkańców. Zależy nam, aby jeszcze kilka takich skateparków powstało na terenie gminy w kolejnych latach - komentują urzędnicy.

Gmina Miękinia stara się o pozyskanie środków na budowę obiektu z rządowego programu "Sportowa Polska". W przypadku braku współfinansowania zadanie ma zostać wykonane ze środków własnych gminy.

Zainteresowanie inwestycją było bardzo duże. Mieszkańcy licznie komentowali post z projektami skateparków. - Chcielibyśmy podkreślić, iż obiekt zostanie usytuowany w takim miejscu, że możliwa będzie jego rozbudowa. Prosimy o wybór jednego z wariantów. Decyzja musi zostać podjęta do końca tygodnia (przy. red. 26 marca), w związku z ubieganiem się o dofinansowanie na budowę obiektu - informują urzędnicy.

Wariant 1


Fot. Gmina Miękinia

Wariant 2


Fot. Gmina Miękinia

echo/Gmina Miękinia

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA