POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Dzień Służby Zdrowia w powiecie średzkim

Samorządowcy dziękują lekarzom za ich pracę fot.: Powiat Średzki/FB

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji m.in samorządowcy składają podziękowania medykom.

Życzenia złożyli m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy w Kostomłotach. - Z okazji państwa święta dużo radości i zawsze wiary we własne siły. Niech kwiaty, które w dniu dzisiejszym pani Alicja Meusz zastępca wójta przekazała w imieniu samorządu i mieszkańców na ręce pani Dominiki Klementowskiej dyrektora Zakładu Usług Medycznych w Kostomłotach, będą wyrazem wdzięczności i szacunku dla państwa pracy i zaangażowania - informują urzędnicy.

Także przedstawiciele powiatu docenili pracę medyków i odwiedzili pogotowie ratunkowe w Środzie Śląskiej. - To dzięki waszej pracy i poświęceniu czujemy się bezpieczni. Dziękujemy wam za codzienny wysiłek i heroiczną postawę - podkreślał wicestarosta Sebastian Burdzy. Oprócz słów uznania ratownicy otrzymali też kosz z prezentami.

- W tym roku święto ma szczególny charakter - pracownicy służby zdrowia we wszystkich krajach walczą z pandemią koronawirusa, która stała się najważniejszą kwestią w obszarze zdrowia publicznego. W 2021 roku Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest pod hasłem „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata”. Wszystkim pracownikom służby zdrowia dziękujemy za ich poświęcenie i trud wkładany w niesienie pomocy potrzebującym i okazywaną troskę o zdrowie pacjentów - czytamy na profilu Gminy Udanin w mediach społecznościowych.

echo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA