POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Odbudowa szlaków pieszo jezdnych wokół akwenu w Wilczkowie

Spotkanie w sprawie odbudowy szlaków wokół akwenu fot.: mpr

Pełniący obowiązki wójta Marcina Matyja spotkał się z prezesem Koła Wędkarskiego nr 12 Wojciechem Amrożym by porozmawiać o odbudowie szlaków pieszo jezdnych wokół akwenu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, w szczególności Wilczkowa, jak również całej społeczności wędkarskiej – pełniący funkcję wójta Marcin Matyja spotkał się z Prezesem Koła Wędkarskiego nr 12 Wojciechem Amrożym oraz jego przedstawicielami w celu omówienia przedsięwzięcia związanego z odbudową szlaków pieszo jezdnych otaczających akwen w Wilczkowie.

Drogi, ścieżki oraz place wokół akwenu zostaną wykonane przez gminę na przełomie czerwca/lipca br. Przeprowadzone roboty doprowadzą do stanu umożliwiającego bezproblemowy dojazd do placu zabaw oraz do zbiornika od strony centrum miejscowości. Inwestycja ma również na celu wzrost walorów turystycznych gminy i stworzenie warunków do aktywnego spędzania czasu wolnego.

echo/Gmina Malczyce

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

 • Odbudowa szlaków pieszo jezdnych wokół akwenu w Wilczkowie

  2021-05-28 14:57:27

  gość: ~Ototo

  No. I to jest wójt! W 2 miesiące zrobił więcej niż poprzedni w 6 lat!

 • 2021-06-01 20:54:51

  gość: ~Gosc

  @~Ototo
  Jak na razie lazi w kolko i obiecuje ze zrobi

 • 2021-06-01 21:29:22

  gość: ~Tyk

  ostatnio dodany post

  @~Ototo
  Ty wiesz,co piszesz?Gadać to każdy potrafi.A ten niewójt na razie to tylko łazi.Bo gada to co mu pewna pani podpowiada.Nie ma o niczym pojęcia. ŻENADA

REKLAMA