POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Klub Seniora w Środzie Śląskiej rozpoczyna nabór nowych członków

Zdjęcie ilustracyjne fot.: freeepik.com

Swoją działalność klub wznawia po pandemii i szuka do swoich szeregów nowych członków.

Plany klubu, który od niedawna przeniósł swoją siedzibę do gminnego Centrum NGO, są ambitne: warsztaty komputerowe, taniec zumby i utworzenie chóru. Jak informuje Centrum NGO w swoich social mediach - klub obecnie liczy około 30 osób. – Nowe osoby to nowa energia, której bardzo nam potrzeba. Mamy teraz nową siedzibę w Centrum NGO i chcemy skorzystać z nowoczesnych warunków, jakie tam mamy w dużej sali konferencyjnej – przyznaje Maria Pachońska, wiceprezes Klubu Seniora w Środzie Śląskiej.

Seniorzy mają też w planach uatrakcyjnić swoją ofertę. – Chcielibyśmy podszkolić się z obsługi komputera. Poprzedni kurs, który rozpoczęliśmy został przerwany przez pandemię. Brakuje nam tego kontaktu z nowymi technologiami. Chcemy też zorganizować zajęcia ruchowe, np. zumbę gold dla seniorów i utworzyć chór. Zależy nam na stworzeniu ciekawej oferty, aby zachęcić nowe osoby do wstąpienia do naszego klubu. Potrzebny jest nam rozwój i młodsza krew, żeby dalej się rozwijać – wyjaśnia wiceprezes Maria Pachońska.
 
- Pierwsze spotkanie Klubu Seniora po ponad rocznej przerwie zaplanowane jest na 29 lipca o godz. 10 w Sali konferencyjnej gminnego Centrum NGO przy Al. Konstytucji 3-go Maja 11. Wszyscy chętni do wstąpienia w szeregi klubu są mile widziani - informuje Centrum NGO.

echo/Centrum NGO

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA