POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

EBH - autoryzowany dealer Benelli, czyli miejsce dla fanów motocykli w Legnicy

Salon EBH, autoryzowanego dealera marki Benelli fot.: mpr

Przy ul. Szczytnickiej w Legnicy działa salon, w którym można stać się posiadaczem pięknego motocykla marki Benelli oraz zakupić m.in. akcesoria motocyklowe czy odzież.

Echo Średzkie: Od kiedy firma działa w Legnicy?

EBH: Motocykle i turystyka motocyklowa od lat były naszą pasją. Z tego powodu, działając w ramach funkcjonującej już na rynku firmy, postanowiliśmy w kwietniu tego roku połączyć pasję z biznesem uruchamiając dział motocyklowy. Zaangażowaliśmy do współpracy kolejne moto-zakręcone osoby i stworzyliśmy miejsce przyjazne wszystkim motocyklistom. Można u nas kupić motocykl i akcesoria do niego, ubrać się od stóp do głów, a także powierzyć swoje „oczko w głowie” wykwalifikowanemu personelowi naszego serwisu.

Echo Średzkie: Co pasjonaci jednośladów znajdą w Waszym salonie?

EBH: Każdy pasjonat jednośladów znajdzie u Nas coś odpowiedniego dla siebie. W Naszej ofercie mamy całą gamę motocykli marki Benelli, zaczynając od ciężkiej, turystycznej maszyny jaką jest TRK502X, poprzez fenomenalnie prezentującego się miejskiego krążownika 502C i scramblera Leoncino, aż do mniejszego BN125, motocykla dla osób początkujących, lub takich które chcą jeździć motocyklem na prawo jazdy kategorii B. Klienci znajdą u Nas również szeroki wybór odzieży motocyklowej, zarówno tekstylnej jak i skórzanej, od wielu znanych producentów (Alpinestars, Ixon, Nolan, Shark). Mamy też akcesoria typu tankbagi, sakwy, interkomy oraz kosmetyki i chemie motocyklową. Dodatkowo, co bardzo ważne, prowadzimy serwis motocykli większości marek i można u nas nabyć nowe części do praktycznie każdego motocykla.

Echo Średzkie: Czemu warto wybrać Waszą ofertę?

EBH: Naszą ofertę warto wybrać ze względu na jej szeroki zakres. Każdy motocyklista oraz motocyklistka będzie w stanie znaleźć u nas to, czego potrzebuje. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i cały czas staramy się pogłębiać naszą wiedzę. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszych klientów rozpoczęliśmy działalność serwisu motocyklowego, w którym o powierzone maszyny dbają rzetelni i odpowiedzialni mechanicy. Traktujemy każdego dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani będąc klientami. Najistotniejszy jest jednak fakt, że nasz salon jest miejscem tworzonym przez ludzi z pasją, dla ludzi z pasją.

Echo Średzkie: Jak w kilku słowach opiszecie misję Waszej firmy?

EBH: Chcielibyśmy, aby każdy motocyklista zapamiętał nasz salon, jako miejsce gdzie zawsze będzie mile widziany. Miejsce w którym będzie mógł wymienić się swoimi poglądami z innymi pasjonatami, napić aromatycznej kawy, a w razie potrzeby zaopatrzyć się w odzież, akcesoria, czy nawet nowy motocykl. Zapraszamy serdecznie!

echo / artykuł sponsorowany

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

REKLAMA