POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Kostomłotach

Rozpoczęcie roku szkolnego w Kostomłotach fot.: Gmina Kostomłoty

W całej Polsce uczniowie rozpoczęli dziś kolejny rok edukacji. W Kostomłotach życzenia nauczycielom i uczniom złożyli samorządowcy.

Uczniowie i nauczyciele rozpoczęli rok szkolny 2021/2022. W inauguracji roku szkolnego uczestniczyla Janina Gawlik Wójt Gminy Kostomłoty, Alicja Meusz Zastępcą Wójta Gminy Kostomłoty oraz Małgorzatą Śmidodą Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych w Kostomłotach.

- Życzymy wam drodzy uczniowie, energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż zwiększa to szansę na sukces w dorosłym życiu. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje indywidualnym rozwojem, dobrymi ocenami i trwałymi przyjaźniami. Cieszcie się swoją obecnością, celebrujcie przyjaźń i dbajcie o tych słabszych, by nikomu szkoła nie kojarzyła się ze złymi momentami w życiu. Drodzy nauczyciele bądźcie drogowskazami dla naszych dzieci i młodzieży. Niech waszej pracy towarzyszy szacunek i zaufanie. Życzymy wam zdrowia, wytrwałości i spokojnej pracy - życzą  wójt Janina Gawlik, Agnieszka Śladowska Przewodnicząca Rady Gminy Kostomłoty oraz Samorząd Gminy Kostomłoty.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA