POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Turniej piłkarski o puchar starosty

Turniej piłkarski o puchar starosty fot.: rfp - powiat średzki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Błyskawica Lenartowice zwyciężyła niedzielny turniej drużyn średzkiej C-klasy o puchar starosty powiatu Krzysztofa Szałankiewicza

Wydarzenie wsparli: klub Błyskawica Lenartowice (turniej odbył się na ich boisku) oraz Powiatowa Społeczna Sekcja Piłki Nożnej. Ciekawych pojedynków i rywalizacji w duchu fair play życzył zawodnikom na oficjalnym otwarciu starosta Szałankiewicz.
 
Sportowe zmagania rozpoczęły się o godz. 10.00. Gospodarze okazali się bardzo dobrze przygotowani i pewnie wygrali wszystkie pojedynki. To zapewniło im pierwsze miejsce na podium. Kolejne miejsca zajęli: Orzeł Stobno (debiutujący w C-klasie) i Piast Przedmoście. Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary oraz piłki. Nagrody powędrowały również do najepszych strzelców: Daniela Markowskiego z Błyskawicy oraz Mateusza Urbaniaka ze Stobna. We wręczeniu dyplomów i nagród starostę powiatu wspomógł przewodniczący rady gminy Miękinia Adam Zaniewski. Turniej przebiegł bez kontuzji i wszyscy w dobrych nastrojach spotkali się na przygotowanym przez organizatorów grillu. 
 
 
Warto przypomnieć, że w tym sezonie w średzkiej C-klasie zagra dziewięć zespołów: Błyskawica Lenartowice, KS Rusko, Czarni Kulin, Odra Rzeczyca, Iskra Proszków, Piast Przedmoście, LZS Zabłoto, Orzeł Stobno i Krzydlina Mała. Inauguracyjna kolejka odbędzie się 5 września.

rfp - Powiat Średzki

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

  • Turniej piłkarski o puchar starosty

    2021-09-03 16:54:04

    gość: ~Analiza

    ostatnio dodany post

    W duchu "fair play". Przecież dla patrona tego wydarzenia to jest obce określenie. To dopiero trzeba mieć tupet!!!

REKLAMA