POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Piłkarski weekend za nami 4-5.09 [Wyniki, zdjęcia]

LKS Ciechów po bramce w końcówce spotkania pokonał Zjednoczonych Łowęcice fot.: echosredzkie.pl

Porażki w okręgówce, zatrzymana Pogoń, wyszarpane zwycięstwo Ciechowa, czy grad bramek w B klasie. Sporo działo się w weekend 4 i 5 września na piłkarskich murawach.

4. kolejka Klasy okręgowej 2021/2022, grupa: Wrocław

Orzeł Pawłowice - Galakticos Solna 3:0
Polonia Środa Śląska - Wiwa Goszcz 2:4
Orzeł Prusice - Mechanik Brzezina 6:3
Zenit Międzybórz - Orzeł Marszowice 3:0
KS Żórawina - Czarni Jelcz-Laskowice 2:5
Odra Lubiąż - GKS Kobierzyce 1:2
Wratislavia Wrocław  - Błysk Kuźniczysko 7:0
Polonia Bielany Wrocławskie - Rapid Domaniów 4:0

4. kolejka Klasy A 2021/2022, grupa: Wrocław I

Piast Lutynia - Czarni Białków 1:2
Zjednoczeni Polonia II Szczepanów - Parasol Wrocław 3:0
Zieloni Rakoszyce - Dąb Pruszowice 1:3
Ambrozja Bogdaszowice - Pogoń Miękinia 0:0
Sokół Smolec - KS Piotrowice 6:3
LKS Ciechów - Zjednoczeni Łowęcice 1:0 [GALERIA]
LZS Osiek - Sparta Wszemirów 3:5 [GALERIA]
Victoria Orzeszków - Ślęża Sobótka 2:0

4. kolejka Klasy A 2021/2022, grupa: Legnica II

Bazalt Piotrowice - Orzeł Mikołajowice 2:3
Górnik II Lubin - Rodło Granowice 5:3
LZS Lipa - Czarni Dziewin 0:10
Unia Miłoradzice - Sparta Parszowice 1:1
Albatros Jaśkowice - Park Targoszyn 3:2
GKS Męcinka - Grom Gromadzyń-Wielowieś 11:1
Nysa Wiadrów - Kuźnia II Jawor (gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu)
Iskra II Księginice - Wilki Różana 2:3

2. kolejka Klasy B 2021/2022, grupa: Wrocław VII

MKS Magnice - WKS II Wierzbice 2:2
GLKS Mietków - Zieloni Wilczkowice 1:2
Puma Pietrzykowice - Błękitni Pustków Wilczkowski 5:3
LKS Sadków - Polonia II Bielany Wrocławskie 0:3
Galakticos II Solna - Tarant Krzyżowice 2:1
Augustyn Wrocław - KP Wichrów 16:0
Polonia II Jaksonów - GOKiS Kąty Wrocławskie 6:0

1. kolejka Klasy B 2021/2022, grupa: Wrocław VIII

Błękitni Jerzmanowo - Pagel Komorniki 4:6
Orzeł Bukówek - Błyskawica Lenartowice 2:5
Wulkan Ogrodnica - Błękitni Chwalimierz 1:3
Odra Słup - Jeziorka Zakrzów 2:4
Maślice Wrocław - Zorza Wilkszyn 1:1
Spartan Marszowice - Huragan Mrozów 5:5

4. kolejka Klasy B 2021/2022, grupa: Legnica IV

Kaczawa II Bieniowice - Zryw Chełm 12:0
Odra Malczyce - Tęcza Kwietno (goście nie dojechali)
Mewa II Kunice - Unia Rosochata 1:4
Cicha Woda Tyniec Legnicki - Krokus Kwiatkowice 1:3
Zjednoczeni Gościsław - Czarni Golanka Dolna 2:8 [GALERIA]
KS Damianowo - Korona Kawice 1:3
Orzeł Pichorowice - Gama Ujazd Górny 3:0
Pauza: Orzeł Konary

echosredzkie.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

  • Piłkarski weekend za nami 4-5.09 [Wyniki, zdjęcia]

    2021-09-07 15:20:25

    gość: ~Wałek z Osieka

    ostatnio dodany post

    No oddawać mi kase ten wynalazek Wichrów !!!

REKLAMA