POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Nowi policjanci w szeregach średzkiej policji

Ślubowanie nowo przyjętych policjantów w średzkiej komendzie fot.: KPP Środa Śląska

W Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów.

W garnizonie dolnośląskim odbyły się ślubowania nowo przyjętych policjantów. Podobna uroczystość odbyła się także w średzkiej komendzie policji. - Nowi funkcjonariusze w obecności Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Dariusza Smolińskiego oraz nadkom. Piotra Marcinowa wypowiedzieli słowa roty ślubowania - informuje mł. asp. Karol Dudziak z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Każdego, kto pragnie związać swoje życie ze służbą w Policji, zapraszamy do Komendy Powiatowej w Środzie Śląskiej, której siedziba mieści się przy ul. Św. Andrzeja 2, gdzie pracownicy Zespołu ds. Kadr i Szkolenia udzielą wszelkich informacji (tel. 47-872-22-09). - Policjant to zawód dla ludzi z pasją, wymagający, czasami trudny, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. To zawód gwarantujący stabilizację zatrudnienia, ale również możliwość rozwoju i awansu - dodaje Dudziak.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

 • obywatel Polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
 • posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
 • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami w naszym kraju, podczas osobistej wizyty w budynku komendy, kandydat powinien mieć ze sobą maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

echo/KPP Środa Śląska

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

 • Nowi policjanci w szeregach średzkiej policji

  2021-10-05 19:58:02

  gość: ~Jolo

  Tylko żeby nie było "nie zatrzymujemy bo to mój znajomy" zapraszamy policję na drogi

 • 2021-10-05 20:37:23

  gość: ~Jola

  A teraz to wszyscy z jednej miejscowosci czy z klasy?

 • 2021-10-05 20:59:05

  gość: ~Tede

  To jest kpina,tylko przyjmują, przyjmują i ...tylko przyjmują i nic więcej, żadnego z tego zysku.Tylko tyłki wożą i pyk!8 h i do domu

 • 2021-10-05 23:31:23

  gość: ~Peja

  @~Tede
  To może wstąp do Policji skoro to tylko 8h wożenia tyłka i do domu

 • 2021-10-05 23:55:57

  gość: ~Tede

  @~Peja
  Może nie każdy może wstąpić ze względów zdrowotnych?Jeśli decyduje się na taką pracę trzeba ją wykonywać jak należy, a nie udawać że nie widzi co się dzieje dookoła,siedzenie w radiowozie i zabawa tel.to codzienność u tych młodych.

 • 2021-10-06 05:34:29

  gość: ~Bonifacy

  @~Tede
  To fakt, boją się wyjść z radiowozu. Zresztą, tych radiowozów już w ogóle nie widać. Jeszcze z 10 lat temu się patrole po nocach wiecznie kręciły, a teraz można stać cała noc na rynku i żadnego nie zobaczyć.

 • 2021-10-05 23:58:40

  gość: ~Mieszkaniec

  Ten komendant to się nie nadaje.Tam potrzeba kogoś z Wrocławia z twarda ręką,żeby wkoncu mógł zrobić z nimi porządek i żeby pracowali jak należy

 • 2021-10-06 12:17:45

  gość: ~Tede

  ostatnio dodany post

  Ulala odrazu mnóstwo "minusów "pod komentarzami.Mieszkancy tego zapewne nie robią. Wstyd dzieci przyjmować do policji.Poprostu przedszkole

REKLAMA